Bradley Smart Smoker

Souhrn

Po letech vývoje a testování stávajících udíren vám s potěšením představujeme nejnovější automati ckou elektrickou udírnu určenou pro evropský trh – Bradley Smart Smoker.

Nabízí stejné parametry jako naše digitální udírny Bradley, navíc však také novou inovativní technologii iSmoke Technology, jejímž prostřednictvím můžete nyní udírnu ovládat v reálném čase prostřednictvím chytrých telefonů na bázi Bluetooth a z centra dotykového ovládání obrazovky.

Plný popis

Po letech vývoje a testování stávajících udíren vám s potěšením představujeme nejnovější automatickou elektrickou udírnu určenou pro evropský trh – Bradley Smart Smoker®.

Nabízí stejné parametry jako naše digitální udírny Bradley, navíc však také novou inovativní technologii iSmoke® Technology, jejímž prostřednictvím můžete nyní udírnu ovládat v reálném čase prostřednictvím chytrých telefonů na bázi Bluetooth a z centra dotykového ovládání obrazovky.

40 % větší udírna vám nyní poskytuje prostor pro 10 roštů. Kromě toho jsou zde dvě vyjímatelné barevně značené teplotní sondy, které umožní měřit teplo v různých místech udírny současně, což představuje skutečně pokročilý monitoring

Plně izolovaný vnitřek z nerezové oceli a nové silikonové křemíkové těsnění dveří zaručují snadné čistění a udržují kouř na svém místě. Udírna Bradley Smart Smoker® je dodávána se čtyřmi nastavitelnými nožičkami a dvěma volitelnými kolečky a šesti rošty. Aplikace Bradley iSmoke® je k dispozici pro chytré telefony iPhone a Android.

Bradley iSmoke aplikace je k dostání pro chytré telefony iPhone a Android. Je plně kompatibilní se všemi modely iPhone a s následujícími smartphony s operačním systémem Android.

  • Huawei C8817D
  • Huawei EVA-TL00
  • Huawei Honor 8
  • Huawei PE-TL00M
  • MeiZu M578CA
  • Qiku
  • Smartisan
  • XiaoMi 4
  • XiaoMi MI 2C
  • ZTE B880
ROZMĚRY A VÁHA

Venější rozměry (mm): 430š x 370h x 990d – 610W s postranním generátorem
Vnitřní rozměry (mm): 380š x 290h x 840d
Prostor k uzení/kapacita: 673mm na výšku od spodní odkapávací misky 56250 cu cm
Plocha k vaření: 2178 cm²
Váha balení: 33 kg
Rozměry balení: 510š x 460h x 1070d

SPECIFIKACE A MANUÁL

Vnitřní materiál: Leštěná nerezová ocel
Vnější materiál: Prášková epoxidová ocel
Topné těleso: 500 W
Generáto kouře: 125 W
Napájení: 220 – 240 V
Minimální teplota: Odvíjí se od venkovní teploty
Počet roštů: 6 roštů potažených chromem

Prohlédněte a stáhněte Manuál zde.

Záruka

Na udírny Bradley Smokers se vztahuje 12 měsíční záruka na vady materiálu, provedení a konstrukci. Délka záruční lhůty je závislá na zemi, ve které jste udírnu zakoupili. Bradley Smokers jsou určeny pro domácí použití.

Registrace záruky
Pokud jste novým vlastníkem Bradley Smoker, můžete zaregistrovat svou záruku.

POŽADAVKY EU NA VÝROBKY

Bradley udírny splňují normy evropských elektrických spotřebičů CE.

Objednejte si ještě dnes